حاصل سالها مصاحبت سوته دلانه با ادبیات، به پویشها و جوششهایی درونی می انجامید كه خوف داشتم و دارم تا آنها را شعر بنامم ( حتی شعر نو و سپید ). به همین سبب، برگهایی از آنرا به آب و خاك سپردم و سطوری را نزد شما به ودیعت می نهم، شرح احوالاتی كه فقط می تواند ً ترنم ترانه و شور شعر ً نام گیرد.

بنیاد وابل

بنیاد وابل، یك بنیاد خیریه نیست كه با پذیرش وجوب و اصالت فقر وفاقه، اسباب و علل آنرا رها نموده و فقط به معلول یعنی فقیر بپردازد و صرفاً تمام همت خود را صرف تسكین مقطعی و موضعی آلام و مرهم گذاری بر زخم های كهنه فقرا كند.
بنیاد وابل یك بنیاد خیرخواهی است، بنیاد وابل نمی خواهد مصداق این سخن ً كاموً باشد كه می گوید ًبعضی ها به گدا محتاج ترند تا گدا به آنها ًو این بنیاد در پی آن نخواهد بود كه مركزی برای پولشویی و یا كسب وجهه بیشتر برای تكاثرافزون تر ثروت عده ای باشد.

دریافت فایل ( حجم فایل ۰ کیلو بایت )

اینجانب آمادگی خود را جهت همکاری با بنیاد وابل با توجه به اهدافی که ذکر شده است اعلام میدارم زمینه همکاری از طریق مطالعات علمی و پژوهش های اجتماعی صورت میپذیرد .
تاریخ نگارش : ۱۳۸٦ زمان نگارش : ۱٤:۱٦:۰۹ توسط :محمدرضا عیوق
لطفاً در خصوص اهداف و برنامه هاي اين بنباد توضيحات بيشتري ارائه نماييد . اينجانب آمادگي همكاري با اين بنياد را دارم . سيد حسين حسيني رئيس و كارشناس ارشد اقتصاد و برنامه ريزي اداره كل شهرستانهاي استان تهران
تاریخ نگارش : ۱۳۸۷ زمان نگارش : ۰۲:۰۲:۱۹ توسط :سيد حسين حسيني
       نام و نام خانوادگی
       پست الکترونیک
       توضیحات
تایید و نمایش
تایید و نمایش
حذف نظر
حذف نظر
هشدار
آیا مایل به حذف نظر فوق هستید ؟